Dotazy

Jaký je rozdíl mezi PROBIEM/probiotiky HARMONELO a probiotiky z lékárny?

Jako jediní na trhu máme probiotika v sirupu. Naše probiotika jsou vhodná pro všechny (při jakékoliv diagnóze samozřejmě doporučujeme konzultaci s vaším lékařem) . Harmonelo probiotika mají díky své unikátní receptuře zvýšenou adhezi k buňkám slizniční imunity. Probiotika jsou ošetřena tzv. tyndalizací, která zaručuje, že se bakterie dostanou do střev neporušené. Produkty jsou tekuté, což zajišťuje rychlé vstřebávání, vysokou biologickou dostupnost aktivních látek, jsou bez lepku a mléčných složek, mají nízký glykemický index. Jsou vhodné i pro diabetiky. Navíc tekutá léková forma vždy zvyšuje účinnost díky kombinaci prebiotických složek, které se rovnoměrně mísí s tráveninou ve střevě.

Proč bychom měli užívat Harmonelo probiotika/prebiotika?

Jednoduše řečeno proto, abychom byli zdravější a cítili se lépe. Správná střevní mikroflora má pozitivní vliv na mnoho onemocnění, alergie, pomáhá chránit před infekcemi, mnoha gastrointestinálními problémy, může mít vliv na psychiku a také obezitu. Více ve video prezentacích.

Můžete konzumovat 1000% doporučené denní dávky vitamínů a minerálů, ale pokud nebudou v pořádku vaše střevní bakterie, je veškeré toto úsilí úplně zbytečné.

Jaký je rozdíl mezi probiotiky a prebiotiky?

PROBIOTIKA jsou živé bakterie žijící v našich střevech. Dříve naše tělo dokázalo všechny potřebné probiotika přijmout ze stravy. Teď už ale díky tomu, že jíme průmyslově zpracované potraviny a i půda už je chudší na živiny, tak to není tak jednoduché. Kdybychom to chtěli dokázat, museli bychom opravdu pečlivě vybírat, co sníme a ideálně si pěstovat vlastní třeba zeleninu a ovoce.
PREBIOTIKA jsou "krmení" pro ty probiotické bakterie. Je to vlastně těžce rozpustná nebo nerozpustná vláknina, kterou nalezneme hlavně v ovoci, zelenině, luštěninách, obilovinách.