Harmonelo dotazy

Proč bychom měli užívat Harmonelo probiotika/prebiotika?

Jednoduše řečeno proto, abychom byli zdravější a cítili se lépe. Správná střevní mikroflora má pozitivní vliv na mnoho onemocnění, alergie, pomáhá chránit před infekcemi, mnoha gastrointestinálními problémy, může mít vliv na psychiku a také obezitu. Více ve video prezentacích.

Můžete konzumovat 1000% doporučené denní dávky vitamínů a minerálů, ale pokud nebudou v pořádku vaše střevní bakterie, je veškeré toto úsilí úplně zbytečné.

Každá láhev Harmonelo je zisk ….je plná energie, vitamínů a dalších prospěšných látek, či výtažků z rostlin a hlavně vlákniny nebo kmenů, jež působí příznivě na střevní mikrobiotu. Je to možnost jak utéci, vyhnout se, předejít nemocem, vyživovat buňky každý den, detoxikovat..

"Zdraví máme jen jedno." Jaké klišé... A jak hluboká pravda, která nám bohužel dochází, až když řešíme problém. Prevence je velmi důležitá a základem dobrého zdraví a tělesné pohody.

Jaký je rozdíl mezi PROBIEM/probiotiky HARMONELO a probiotiky z lékárny?

Jako jediní na trhu máme probiotika v sirupu. Naše probiotika jsou vhodná pro všechny (při jakékoliv diagnóze samozřejmě doporučujeme konzultaci s vaším lékařem) . Harmonelo probiotika mají díky své unikátní receptuře zvýšenou adhezi k buňkám slizniční imunity. Probiotika jsou ošetřena tzv. tyndalizací, která zaručuje, že se bakterie dostanou do střev neporušené. Produkty jsou tekuté, což zajišťuje rychlé vstřebávání, vysokou biologickou dostupnost aktivních látek, jsou bez lepku a mléčných složek, mají nízký glykemický index. Jsou vhodné i pro diabetiky. Navíc tekutá léková forma vždy zvyšuje účinnost díky kombinaci prebiotických složek, které se rovnoměrně mísí s tráveninou ve střevě.

Jaký je rozdíl mezi probiotiky a prebiotiky?

PROBIOTIKA jsou živé bakterie žijící v našich střevech. Dříve naše tělo dokázalo všechny potřebné probiotika přijmout ze stravy. Teď už ale díky tomu, že jíme průmyslově zpracované potraviny a i půda už je chudší na živiny, tak to není tak jednoduché. Kdybychom to chtěli dokázat, museli bychom opravdu pečlivě vybírat, co sníme a ideálně si pěstovat vlastní třeba zeleninu a ovoce.
PREBIOTIKA jsou "krmení" pro ty probiotické bakterie. Je to vlastně těžce rozpustná nebo nerozpustná vláknina, kterou nalezneme hlavně v ovoci, zelenině, luštěninách, obilovinách.

Mám konkrétní problém? Který produkt je pro mne vhodný?

V tomto případě doporučujeme Microbiome test. Ze zaslaného vzorku provedeme analýzu střevní mikrobioty se zaměřením na 2 hlavní skupiny bakterií, a to laktobacily a bifidobakterie, jejichž zastoupení v mikrobiomu jsme schopni velmi přesně detekovat. Právě tyto bakterie nás zásadně ovlivňují. I z tohoto důvodu jsou hlavní součástí všech probiotických produktů. Na základě výsledku testu vám bude doporučena konkrétní suplementace. Jedinečný a patentovaný MICROBIOME TEST v poslední době zajímá opravdu každého, kdo řeší své zdraví a prevenci. Od května roku 2022 jsou k dispozici také individualizovaná probiotika na míru, kdy jsou ručně vyrobena zcela originální probiotika přímo každému člověku.

Bezbolestným a neinvazivním odběrem bude váš mikrobiom podrobně prozkoumán a zhodnocen. Výstupní hodnocení vám přinese mnoho cenných informací:

- zdánlivé stáří vašeho střeva
- na kolik % vám střevo funguje
- poměr firmicutes a bakteriodetes bakterií
- složení vašeho mikrobiomu
- doporučenou suplementaci - probiotik/prebiotik nebo individualizovaná probiotika na míru
  a mnoho dalších informací
 
V dnešní době, kdy už víme, že ve střevech je až 70-80 % naší imunity a že mikrobiom, který není v pořádku, s sebou nese mnoho zdravotních komplikací, jsou tyto informace cenným nástrojem, jak dále postupovat v péči o své zdraví.


 

Kontakt:

Petr Vodička
ID 119243

E-mail: harmoweb@seznam.cz
Tel.: +420 774 183 222

Kontaktujte nás