Prezentace Harmonelo

Společnost Harmonelo uvedla v roce 2019 na trh probiotika a prebiotika ve formě sirupu. Produkty jsou tedy tekuté, což zajišťuje rychlé vstřebávání, vysokou biologickou dostupnost aktivních látek, jsou bez lepku a mléčných složek, mají nízký glykemický index. Jsou vhodné i pro diabetiky.

Nabízí také zcela světově unikátní test mikrobiomu, díky kterému je možno vytvořit probiotika na míru. Další informace naleznete ve videoprezentacích níže.

HARMONELO vzniklo přímo v srdci Evropy, tedy v České republice, ale má ambici dostat se až na globální trhy a postupně se stát plnohodnotným světovým hráčem v oblasti unikátních přírodních potravinových doplňků s vysokou přidanou hodnotou, které přinesou nekonečné zdraví, energii, radost a pohodu do rodiny každého, kdo se připojí k tomuto hnutí ať už jako zákazník, nebo člen obchodního týmu.

HARMONELO je rovnou šancí pro kohokoliv, kdo touží po zdravějším a bohatším životě ve všech 4 oblastech, ať už si přeje harmonizovat zdraví fyzické, duševní, finanční, či jen zkvalitnit prevenci ve snaze ochránit se před rostoucím trendem výskytu civilizačních onemocnění ve světě.

Za vývojem produktů Harmonelo stojí známí molekulární biolog RNDr. Petr Ryšávka, Ph.D., což je jistě samo o sobě zárukou kvality.

Prohlédněte si také video prezentaci jednoho z lídrů společnosti Harmonelo. Video obsahuje uvodní informace o společnosti, představení jednotlivých produktů a jejich užití, reference uživatelů k jednotlivým produktům, informace o možnosti nakoupit s trvalou slevou a případně s firmou spolupracovat - firma vás odmění za doporučení zákazníkům.

Po kliknutí na odkazy přejdete na jednotlivé části videa, nicnémě doporučuji věnovat váš čas ke zhlédnutí celé prezentace. Jistě nebudete zklamáni a dozvíte se mnoho zajímavých a užitečných informací! Popisky k jednotlivým produktům naleznete v E-SHOPU.

Video:  PRODUKTY  /  REFERENCE  /  MARKETING  /   VŠE

 

Další prezentace je k dispozici zde. Presentation in other languages is here (select your language).