Prezentace Harmonelo

Společnost Harmonelo uvedla v roce 2019 na trh probiotika a prebiotika ve formě sirupu. Produkty jsou tedy tekuté, což zajišťuje rychlé vstřebávání, vysokou biologickou dostupnost aktivních látek.

Probitika jsou ošetřena tzv. tyndalizační technologií (regulované přerušované zahřívání), díky které si probiotika zachovávají svůj účinek vitálních forem. Běžná probiotika se totiž díky žaludečním kyselinám stráví v žaludku a do střev se jich dostane jen zlomek. Probiotika Harmonelo se tak díky tyndalizaci dostanou až do střev, kde udělají svojí práci. Proto tak efektivně fungují. Tuto unikátní tyndalizační technologii najdete pouze u produktů Harmonelo.

Harmonelo jsou bez lepku a mléčných složek, mají nízký glykemický index. Jsou vhodné i pro diabetiky.

Správná střevní mikrobiota(mikrobiom) se dotýká všech aspektů našeho zdraví. Má zásadní vliv na naši imunitu a ovlivňuje mnoho dalších funkcí a pochodů v našem těle. Např. kardiovaskulární systém, psychiku, alergie, matabolismus (např. to, zda máme sklony k obezitě) a mnoho dalšího. Probiotika a prebiotika pomáhají mikrobiom správně nastavit a udržovat.

Společnost také nabízí světově unikátní test mikrobiomu, díky kterému je možno vytvořit probiotika na míru. Další informace naleznete ve videoprezentacích níže.

HARMONELO vzniklo přímo v srdci Evropy, tedy v České republice, ale má ambici dostat se až na globální trhy a postupně se stát plnohodnotným světovým hráčem v oblasti unikátních přírodních potravinových doplňků s vysokou přidanou hodnotou, které přinesou nekonečné zdraví, energii, radost a pohodu do rodiny každého, kdo se připojí ať už jako zákazník nebo člen obchodního týmu.

HARMONELO je šancí pro kohokoliv, kdo touží po zdravějším a bohatším životě, ať už si přeje harmonizovat zdraví fyzické, duševní, finanční, či jen zkvalitnit prevenci ve snaze ochránit se před rostoucím trendem výskytu civilizačních onemocnění ve světě.

Za vývojem produktů Harmonelo stojí známí molekulární biolog RNDr. Petr Ryšávka, Ph.D., což je jistě samo o sobě zárukou kvality.

Zde jsou dvě videa: z vysílání ČT s RNDr, Petrem Ryšávkou a hezká prezentace produktové řady Harmonelo.

Prohlédněte si také video prezentaci jednoho z lídrů společnosti Harmonelo. Video obsahuje uvodní informace o společnosti, představení jednotlivých produktů a jejich užití, reference uživatelů k jednotlivým produktům, informace o možnosti nakoupit s trvalou slevou a případně s firmou spolupracovat - firma vás odmění za doporučení zákazníkům.

Po kliknutí na odkazy přejdete na jednotlivé části videa, nicnémě doporučuji věnovat váš čas ke zhlédnutí celé prezentace. Jistě nebudete zklamáni a dozvíte se mnoho zajímavých a užitečných informací! Popisky k jednotlivým produktům naleznete v E-SHOPU.

Video:  PRODUKTY  /  REFERENCE  /  MARKETING  /   VŠE

 

Další prezentace prostřednictvím umělé inteligence je k dispozici zde. Presentation in other languages is here (select your language).

Další videa a také rozhovory především s RNDr. Petrem Ryšávkou naleznete zde.

 

Produkty HARMONELO:

Tekutá probiotika a prebiotika. Každá lahev obsahuje 500 ml a dávkovací odměrku. Sirup lze konzumovat přímo, popřípadě lze doporučenou dávku rozředit v čaji, vodě nebo jiném nápoji. Zde malý přehled produktů:

 

Je potřeba dát do pořádku střeva:

PROBIO je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů
BIFI sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů. Zvyšuje příjem bifidobakterií.
LACTO sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů. Zvyšuje příjem laktobacilů.

 

Je potřeba tělo vyčistit a zahojit:
VITALITY je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních enzymů papainu, bromelainu a proteáz a aloe vera.

 

Je potřeba tělo vyživit a nakopnout:
LIFE je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci šťáv z plodu dragon fruit (dračí plod – pitaya) a goji, fortifikovanou betaglukanem z hlívy ústřičné.

 

Je potřeba tělo podpořit:
FLEXI je sirup s pomerančovou příchutí, který obsahuje jedinečnou směs kolagenu, MSM, chondroitinu a boswelie. Obsahové látky klejopryskyřice kadidlovníku pilovitého (Boswelia serrata).

 

Je potřeba nastartovat a podpořit imunitu, zacelit propustná střeva, omladit:
COLOSTRUM je čistě přírodní tekutina s vitamínem D a K. K udržení správné funkce imunity a kostí je potřeba pochopit a poznat faktory, které vyvolávají nástup procesu stárnutí. Klíč úspěchu hledejme ve vitamínech K a D.

 

Je potřeba tělo uklidnit a uvolnit:
CBD je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z kukuřice a komplexu biologicky aktivních molekul. Hlavní složkou je čistý konopný olej s přírodním obsahem CBD. Další složkou jsou Omega 3. Dále obsahuje vitamín B6 a fermentovaný zázvor.

 

Je potřeba efektivně hubnout či redukovat hmotnost:
SLIM je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny a komplexu biologicky aktivních molekul určených k redukci tělesné hmotnosti. Koncentrát s vysokým obsahem vlákniny, L-karnitinu a fermentované Gynostemy pětilisté.