Vydělávejte s Harmonelo

Společnost Harmonelo nabízí nejen možnost koupě bezkonkurenčních produktů, které pozitivně ovlivní vaše zdraví a zbaví vás mnoha problémů, ale nabízí všem možnost přivýdělku nebo se stát finančně nezávislým.

  • práce z pohodlí domova
  • žádný přímý ani katalogový prodej
  • peníze a odměny za doporučení
  • patent RNDr. Petra Ryšávky
  • stojí na vědeckém základě
  • Česká firma s velkým potenciálem i do zahraničí
  • účinné produkty, které již mnohým lidem pomohly
  • díky vám mohou pomoci i dalším lidem

Jak to funguje?

Nic neprodáváte. Firma totiž odměňuje za doporučení produktů dalším zákazníkům. Pokud totiž Harmonelo vyzkoušíte, zjistíte, že na rozdíl od mnoha tabletek a jiných druhů léčiv a doplňků stravy, mimochodem prodávaných také v lékárnách, tyhle sirupky opravdu fungují a pomohou vám vyřešit velmi široké spektrum problémů nebo se minimálně prostě budete cítit lépe. A to je ta nejlepší reklama. I když to zní jako klišé, zdraví je opravdu to nejdůležitější...

Zmíníte se o vaší zkušenosti s Harmonelo ve vaší rodině, kolegům v práci, známým. Tito lidé si mohou Harmonelo zakoupit i bez registrace za maloobchodní cenu. Ale pokud jim řeknete, že když se zaregistrují stejně jako vy, získají slevu 20%, bude to pro ně jistě zajímavé. Pokud se navíc rozhodnou ke koupi některého balíčku, např. 3+1, bude jejich sleva až 40%! Registrace je navíc zcela nazávazná, mohou si nakoupit až uznají za vhodné.

Dále firma vše vyřídí za vás. Vámi doporučený člověk si nakoupí v eshopu a Harmonelo balíček připraví a odešle.

A co z toho máte vy?

Po doručení objednávky zákazníkovi získáváte cca 20% z ceny jejich nákupu právě vy! Provizi získáváte i z každého dalšího nákupu, marketingový plán umožňuje, že získáte provize také z nákupu zákazníků, které zaregistrovali lidé, které jste k Harmonelo přivedli vy. Tedy z lidí - zákazníků, které ani neznáte. A díky tomu, že jsou sirupky Harmonelo opravdu skvělé a pomáhají, může se vaše síť rychle rozšířit, i do zahraničí.

Marketingový plán je samozřejmě širší, včetně binární linie . Doporučuji shlédnout video, kde je vše vysvětleno v podzáložce Marketing. Video naleznete zde: https://123.harmonelo.video

První krok

Zaregistrujte se zde:  https://123.harmonelo.shop/register.php  , ID sponzora 119243 a můžete začít.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.