Vydělávejte s Harmonelo

Společnost Harmonelo nabízí nejen možnost koupě bezkonkurenčních produktů, které pozitivně ovlivní vaše zdraví a zbaví vás mnoha problémů, ale nabízí všem možnost přivýdělku nebo se stát finančně nezávislým.

  • práce z pohodlí domova
  • žádný přímý ani katalogový prodej
  • peníze a odměny za doporučení
  • patent RNDr. Petra Ryšávky
  • stojí na vědeckém základě
  • Česká firma s velkým potenciálem i do zahraničí
  • účinné produkty, které již pomohly mnoha lidem
  • díky vám mohou pomoci i dalším lidem s jejich tělesnou i duševní (ne)rovnováhou

Nic neprodáváte. Tedy pokud chcete, můžete. Máte-li např. kamennou prodejnu, eshop nebo provozovnu (kosmetiku, kadeřnictví, masážní salon apod.) a chcete rozšířit sortiment, je to dobrá možnost.

Firma odměňuje za pouhé doporučení produktů dalším zákazníkům. Pokud totiž Harmonelo vyzkoušíte, zjistíte, že na rozdíl od mnoha tabletek a jiných druhů léčiv a doplňků stravy, mimochodem prodávaných také v lékárnách, tyhle sirupky opravdu fungují a pomohou vám vyřešit velmi široké spektrum problémů nebo se minimálně budete cítit lépe. A to je ta nejlepší reklama. I když to zní jako klišé, zdraví máme jen jedno a je opravdu nejdůležitější...

Jestliže se zmíníte o vaší zkušenosti s Harmonelo ve vaší rodině, kolegům v práci, známým, bude to pro ně jistě zajímavá informace. Tito lidé si pak mohou Harmonelo zakoupit i bez registrace za maloobchodní cenu. Ale pokud jim řeknete, že když se zaregistrují stejně jako vy ( samozřejmě již pod vašim ID), získají okamžitou slevu 20 %, bude to pro ně také zajímavé. Pokud se navíc rozhodnou ke koupi některého balíčku, např. 3+1, bude jejich sleva až 40 %. Registrace je navíc zcela nazávazná, mohou si nakoupit až uznají za vhodné.

Firma jejich objednávku vyřídí za vás. Vámi doporučený člověk si nakoupí a firma Harmonelo balíček připraví a odešle. A vy inkasujete provizi, kterou můžete využít i jako slevu na svoji objednávku.

Získáte také svůj již hotový a funkční e-shop (objednávky za vás opět vyřídí a odešle Harmonelo), vy získáváte provizi.

Můžete také využívat různé video prezentace, např. jako na našich stránkách.

Provize získáváte samozřejmě z každého nákupu zákazníků, které jste firmě přivedli. Marketingový plán umožňuje, že získáte provize také z nákupu zákazníků, které zaregistrovali lidé, které jste k Harmonelo přivedli vy. Tedy z lidí - zákazníků, které třeba ani neznáte. A díky tomu, že jsou sirupky Harmonelo opravdu skvělé a pomáhají, může se vaše síť rychle rozšířit, i do zahraničí.

Marketingový plán je samozřejmě širší, včetně binární linie . Doporučuji shlédnout video, kde je vše vysvětleno v podzáložce Marketing. Video naleznete zde: https://123.harmonelo.video

Zaregistrujte se zdehttps://123.harmonelo.shop/register.php  , ID sponzora 119243 .

V případě dotazů a dalších informací mě neváhejte kontaktovat.